Kalite fark yaratır...
  • Telefon
  • +90 532 422 96 75
  • GSM
  • +90 532 422 96 75
  • E-Posta
  • info@royalboru.com.tr

Hakkımızda

Firmamızı Size Tanıtıyoruz. Bizleri Daha Yakından Tanıyın.
Hakkımızda
Royal Boru
Royal Boru
Royal Boru

Biz Kimiz?

Royal Boru, 2017 yılında kurulmuş olup, plastik boru sektöründe faaliyet gösteren; sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanıp çağı yakalayabilmiş bir firma kimliği kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Royal Boru, uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile iş birliği yapıp Bugün Seyhan Bölgesi'nde 50,000 m2 kapalı alanı ile üretim ve yönetim faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz; yetenekli işgücü, geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün yelpazesi ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip olmasından gelmektedir. Sloganımızda da olduğu gibi, kalite fark yaratır...

Misyonumuz; tüm dünyada, boru sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen bir marka olmayı amaçlayan Royal Boru, kalite kontrol ve satış sonrası müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Ayrıca, Royal Boru çevre bilincine sahip bir firmadır; insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen hammaddeler kullanarak geri dönüştürülebilir ürünler istihsal etmektedir.

Bununla beraber Elit Boru kendini bilinçli, detaylarda dikkatli ve talep edilen ürünün yüksek kalitede zamanında gönderebilen ve çalışanlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olmasıyla değer üretim farklılaşan bir markadır.

Sorularınızı Yanıtlıyoruz +90 532 422 96 75
Royal Boru
0

Müşteri

0

Sipariş

0

Firma

0

Memnuniyet

RAKAMLARLA BİZ

Rakamlarla Biz

Kalite Fark Yaratır
Royal Boru
REFERANSLAR

İş ortaklarınız gücünüze güç katacak

Alanında lider çözüm ortaklarımız, artık sizin iş ortağınız.
İletişim
Referans 1
Referans 2
Referans 4
Referans 5
Referans 6
Referans 3